Track Runner

Track Runner

Bądź na bieżąco ze swoim treningiem

Track Runner to pakiet narzędzi do doskonalenia naszej wydajności w trakcie biegania i ogólnie podniesienia poziomu naszych umiejętności sportowych i aktywności fizycznej. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Potężne narzędzie treningowe
  • Wiele różnych opcji
  • Dziennika aktywności

Wady

  • Musisz biegać
  • Sprawdzanie aktywności serca wymaga specjalnego narzędzia
Więcej

Doskonały
9

Track Runner to pakiet narzędzi do doskonalenia naszej wydajności w trakcie biegania i ogólnie podniesienia poziomu naszych umiejętności sportowych i aktywności fizycznej.

Monitoruj osiągi

Track Runner zawiera cały szereg zaawansowanych funkcji, które będą trudne do zrozumienia dla osób niebędących aktywnymi biegaczami. Do dyspozycji mamy analizę kardio, statystyki i wszystkie inne elementy niezbędne do naszego treningu.

Track Runner monitoruje trasy, pozwala tworzyć dzienniki i przeglądać archiwalne treningi. To pomaga w planowaniu kolejnych biegów, a bardziej zaawansowani użytkownicy będą w stanie w pełni wykorzystać aplikację chociażby przy treningu interwałowym.

Czas start

Track Runner posiada przejrzysty interfejs, który pozwala na bieżąco śledzić naszą aktywność. Przed rozpoczęciem treningu z łatwością ustalimy trasę, jej odległość, przewyższenia, a nawet aktualną pogodę. To pozwala wycisnąć jeszcze więcej z treningu.

Dodatkowo w trakcie wysiłku fizycznego towarzyszyć nam będą komunikaty dźwiękowe, które są szczególnie przydatne podczas treningu interwałowego. Możemy skupić się na biegu, zamiast walczyć z telefonem.

Biegnij!

Track Runner to potężne narzędzie, które będzie pomocne, jeśli systematycznie trenujemy. Interfejs jest bardzo przystępny i pozwala na szybki start, a z czasem odkryjemy i zrozumiemy zaawansowane funkcje, które pozwolą nam polepszyć naszą wydajność w trakcie biegu.

Track Runner

Download

Track Runner